Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 • Soru 1.Firmanız kalite belgesine sahip mi?
  Cevap. Evet, firmamız İSO 9001:2008 ve İso 22000:2005 Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

 

 • Soru 2.Meyve kurularında özellikle karpuzda ilave şeker varmı? Çünkü ürünler oldukça tatlı.
  Cevap. Hayır, meyve kurularımızda ilave şeker mevcut değil. Tamamen yaş meyvedeki şekerdir. Meyvelerin %100 doğal tatlarıdır.

 

 • Soru 3.Genellikle dışarıdan aldığım sebze kurularını kullanmadan önce suda bekletiriz. Sebze kurularınızı direk yıkamadan yemek yapabilir miyiz?
  Cevap. Evet, kesinlikle sebze ve meyve kurularımızı tüketmeden önce tekrar yıkamanıza gerek yoktur. Ürünlerimiz sizler için sağlıklı ve hijyenik koşullarda temizlenip , işlendikten sonra kurutularak sizlerin tüketimine sunulmuştur.

 

 • Soru 4.Ürünlerinizin raf ömrü 18 aydır. Koruyucu madde kullanmadan bunu nasıl sağlıyorsunuz?
  Cevap. Ürünlerimizi tamamen sağılık ve hijyenik koşullarda işlendikten sonra, kapalı sistemlerde toz,sinek v.s den uzak bir şekilde kısa zamanda kurutularak tüketiminize sunulmuştur. Bu nedenle herhangi bir bulaşma söz konusu olmadığından raf ömrü 18 aydır.

 

 • Soru 5.Sadece sitedeki mevcut ürünlerimi kurutabiliyorsunuz? Başka sebze ve meyveleri de kurutabiliyormusunuz?
  Cevap. Hayır, Sadece sitedeki ürünler değil. aklınıza gelebilecek tüm sebze ve meyveleri rahatlıkla kurutabilmekteyiz. Mevsimiz geldikçe zamanında taze ürünleri alarak kurutma yapıyoruz. Kış meyve ve sebzelerinin ve yaz meve ve sebzelerinin tamamını kurutabilmekteyiz.

 

 • Soru 6.Merhaba, Sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim. Kurutma işlemlerini nerede ve kime yaptırdığınızı merak ettim. İyi çalışmalar.
  Cevap. İlginiz için öncelikle biz teşekkür ederiz. Ürünlerimiz Taze Kuru Gıda'ya ait sebze ve meyve kurutma işletmesinde tamamen kapalı sistemlerde, faydalı modeli firmamız ait olan , yenilenebilir jeotermal enerji kullanılarak hijyenik ve sağlıklı bir şekilde kurutularak paketlenmektedir. 

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı