Hakkımızda

 

 

Küçük Çamlıca Mah. Küçük Çamlıca Cad. No:23/1 Üsküdar / İstanbul 
tel. +90 312 482 78 78 | info@tazekuru.com


 

Hakkımızda

Sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme ile olur diyerek çıktık yola. Her sebze ve meyve mevsiminde yenmeli, mevsimi olmayan ürünler tüketilmemelidir. İşte bu düşünceler Ankara’da kurduğumuz tesiste birleşti. Ülkemizin her yöresinde yetişen sebze ve meyvelere mevsiminde ulaştık, tesisimize getirdik. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, sağlıklı, temiz ve hijyenik olarak, kapalı ortamlarda kuruttuk.
Taze&Kuru Gıda İşleme Teknolojisi sisteminde güneş yok, açık hava yok, böylelikle toz yok, mikrop yok, maya ve küf yok, aflatoksin yok.
Patentli olan kurutma sistemimizde sağlıklı, temiz, mevsiminde yetiştirilip kurutulmuş ürünler vardır.
Taze&Kuru Gıda İşleme Teknolojisi ile elde edilen son ürün sahip olduğu eşsiz tadın ayrıcalığıyla, analiz raporlarında, sıfır aflatoksin ve sıfır kirlilikte olduğunu göstererek önemli bir fark oluştururken, yöntemin doğası gereği elde edilen son ürünler daha lezzetli hale gelmektedir.
Piyasadaki benzeri ürünlerde kükürt ve diğer bazı kimyasallar ile ilave şeker olup, ürün işleme sırasında hiç bir kimyasal ve katkı maddesinin kullanılmaması eldeki ürünün gıda ve besin değerini daha da arttırmaktadır.
Gün geçtikçe gelişen tüketici bilinci, özellikle gıda ürünlerinin tüketiminde, seçiciliği beraberinde getirmektedir. Günümüzde kirlilik sadece çevre ile kalmayıp özellikle gıdalarda kullanılan katkı maddeleri ile içimize sirayet etmiştir. Doğalın değeri anlaşılmaya başlanmış, tarım ilaçlarının zararları fark edilmiştir.

İşte bu noktada Taze&Kuru ürünleri tamamen katkısız olması, hiçbir koruyucu madde içermemesi, ilave şeker ve tatlandırıcı bulunmaması sebebiyle hem büyümekte olan çocuklarımıza özellikle yeme kolaylığı ile birlikte evde, okulda, seyahatte besin, vitamin ve mineral takviyesi, hem yetişkinler için öğün arası atıştırmalık yada yemek ve tatlılarda kullanım, hem de ileri yaşlardaki tüketici için iyi bir besin takviyesi olma özelliği taşımaktadır.

Nice sağlıklı ürünlerde buluşmak dileğiyle…
 

 

About Us

We started with a simple idea, a healthy diet for a healthy life. Vegetablesfruits should be consumed only in season. These were the ideas we merged together in our Ankara facility. We brought seasonal fruitsvegetables being grown throughout our country to our facilitiesdried them using no additives in a healthy, cleanhygienic, enclosed environment.

The Taze & Kuru Food Processing Technology prevents exposure to direct sunlightopen-air so no dust, no microbes, no externalities, no yeastmoldno formation of aflatoxins.

Our patented drying system has only healthy, clean, seasonally growndried produce.
Thanks to the Taze & Kuru Gıda Processing Technology the final product is not only exceptional due its flavorthe analysis reports that show it to be aflatoxin freecontaminant free but this technique also produces superior taste.

Similar products on the market contain sulphurother chemicals along with added salt. Not using these additives in production enhances the products nutritional value. The increase in consumer awareness means that you, the public will exercise more care when selecting products, especially foodstuffs. In this dayage, we must be aware of pollutioncontamination not only in the environment but also in the additives used in food processing. Now we have come to understand the importance of eating naturalthe detriments of pesticides. This is where we come in. Taze & Kuru products are completely preservative freecontain no added sugarsweeteners. This makes them great to use in dessertsmealsthe perfect easy to eat vitaminmineral supplements for growing kids in school, at home,on the road. They are also the perfect snack for adultsare great nutritional supplements for the more mature consumer.

We hope to bring you many more healthy products!
 

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı